Wydarzania 2018 roku o których warto wspomnieć


9 września 2018 – Dożynki gminne w Białkach.

Dziękuję licznie obecnym mieszkańcom naszej gminy i wsi Białki obecnym na imprezie. Dziękuję bezinteresownemu wysiłkowi wielu wolontariuszy pracujących na rzecz spotkania, organizatorom odpowiedzialnym za przebieg święta plonów, za uśmiech na ustach starszej publiczności na występie Krystyny Giżowskiej i grupy cygańskiej BUTELECZKA WINA oraz wspaniałe popisy taneczne najwytrwalszych uczestników biesiady przy dźwiękach muzyki Power Beat, Fantastic Boys i didżeja Marka. Było wspaniale.

14 września 2018

Wakacyjne zdjęcie z książką w tle – nasz udział w konkursie organizowanym przez GOK.

30 września 2018

Gala Turnieju Kół Gospodyń wschodniego Mazowsza. W Miętnem koło Garwolina . Nasze stoisko i występ na scenie głównej. Jesteśmy w grupie 10 finalistów. Na zdjęciach z nami p. Monika Jabłkowska dziennikarka Katolickiego Radia Podlasie i senator Maria Koc. Warunkiem wygranej w tym turnieju były głosy oddane w głosowaniu internetowym. Dostaliśmy około 1600 głosów,zaś zwycięski zespół z Łosic -ponad 6000 głosów. Zasługi i osiągnięcia były istotne tylko przy zgłoszeniu do turnieju. A więc nasz sukces – to Wasze głosy, zabrakło ich, by zająć pierwsze miejsca. Satysfakcję jednak mamy, bo zajęliśmy czwarte miejsce w finale.

7 października 2018

Turniej sołectw Gminy Siedlce na nowym boisku szkoły w Białkach. Osiem drużyn,dobre boisko, dobra organizacja turnieju. Gdyby tak co rok…..pięknie by było. Drużyna reprezentująca Białki- waleczna, oddana walce o bramki. Zdeterminowana. Gratulacje.

7 października 2018.

Występ grupy Białki. Dzień Seniora w Rakowcu

12 października 2018

Debata przedwyborcza kandydatów na wójta w Białkach interesująca, z liczną publicznością…i niefortunnym zakończeniem z udziałem służb ratowniczych.

14 października 2018

W oczekiwaniu na występ na Festiwalu Węgrowskich Barw Jesieni. Bez akompaniatora, w okrojonym składzie, bez nagrody, ale i tak w gazecie Tyg. Siedlecki o naszym występie napisali.

28 października 2018

Piękny jesienny wieczór, niedziela.- festiwal Jesienne Śpiewanie w Wiśniewie, piękne seniorów śpiewanie, radość, taniec, biesiada. Ciepło, kolorowo, wesoło. A na dworze siąpi deszcz, zimno ciemno. wietrznie. I jeszcze ten koncert Michała Sawickiego z Łomży- wirtuoza akordeonu, śpiewaka, gawędziarza, czarodzieja dźwięku. Uczta dla serca, uczta dla uszu.

Może Cię zainteresować także:

LEAVE A COMMENT