Przygoda życia po 70tce – podsumowanie zrzutki


Nasz projekt „ Przygoda życia po 70-tce” na zrzutka pl ” za nami – 60 dni oczekiwania na rezultaty ogłoszonego apelu do internautów o wsparcie realizacji naszego marzenia. Uzyskaliśmy takie wsparcie od 373 osób, 2035 razy udostępniono nasz post, 106 osób (nie licząc komentarzy na stronach mediów) skomentowało go pozytywnie dodając nam odwagi, popierając nas dobrym słowem. Udało się zebrać ponad 15 000 zł. Dużo, choć poniżej naszych oczekiwań. Będziemy walczyć dalej o wsparcie finansowe. Nie tracimy nadziei na wyjazd do Mediolanu.. Planujemy różne warianty naszej „wyprawy życia”.

Zdjęcia dla Gazeta Wyborcza
Zdjęcie Gazeta Wyborcza

Niepowtarzalna przygoda

Materiał p. Marcina Melera o grupie Białki i wyjeździe do La Scali

Przez dwa tygodnie, niemal codziennie, odwiedzały nas ekipy reporterów, nagrywano nasze śpiewanie, gotowanie, udzielałyśmy wywiadów, pozowałyśmy do zdjęć. Dane nam było poznać pracę reporterów z drugiej strony szklanego ekranu. Do studia PYTANIA NA ŚNIADANIE udała się cała grupa. To była „gorąca” niedziela. Tych przeżyć nie da się porównać z niczym innym, tego nam nikt nie odbierze. Poznaliśmy dziennikarzy i osobowości telewizyjne znane z ekranu i stron gazet, mamy z nimi zdjęcia,a w pamięci ich serdeczność i i miłe słowa, jakie padły podczas rozmów z nimi. Wiemy jak przygotowuje się program do emisji, artykuł do druku, jak pracuje się w studiu telewizyjnym. Relacje słowne i zdjęcia ze wszystkich wydarzeń znajdziecie Państwo na stronie naszebialki,pl.

Grupa Białki w „Pytaniu na Śniadanie”.

Reportaże o naszym marzeniu ukazały się również w Ekspresie Reporterów-7 maja, Polsat Wydarzenia-12 maja, Dzień Dobry TVN-13 maja, Telekspress -14 maja, Kurier Mazowiecki- 15 maja, Pytanie na śniadanie- 19 maja. Echo Katolickie opublikowało artykuł w nr18 z dnia 2-8 maja pt „.Pomóżmy spełnić marzenia o La Scali. Tygodnik Siedlecki zamieścił artykuł „Z Białk do Mediolanu”-8 maja, Gazeta Wyborcza- „Kankan po sześćdziesiątce”- 10 maja. W Życiu na Gorąco” artykuł będzie opublikowany w czerwcu.

Dziękujemy naszym darczyńcom za datki, za piękne słowa wsparcia, zachętę do realizacji śmiałych pomysłów, wykraczających poza utarte schematy. Dziękujemy mediom i pracującym na ich rzecz dziennikarzom za pokazanie naszej sprawy, za przedstawienie nie tylko naszego marzenia, ale także naszej mozolnej pracy dla społeczności, w której dane nam jest żyć. Rozmowa z Wami, wasze komentarze pokazały nam nas samych w trochę innym świetle, niż sami dotąd siebie postrzegaliśmy. Dostrzegliśmy sens naszego działania, dodaliście nam trochę więcej odwagi i wiary w nasze „bycie tu i teraz”. To dar cenny, znaczący dla nas wiele i za to – DZIĘKUJEMY.

Grupa Białki z p. Magdaleną Hykawy – PolsatNews

Największą wdzięcznością zaś obdarzamy pana Redaktora Marcina Mellera za opublikowanie naszego postu o Zrzutce.pl na swoim prywatnym portalu, To dzięki temu zrzutka…ruszyła i zainteresowały się sprawą media.

Podziękowanie kierujemy również do sprawczyń apelu na portalu zrzutki – pań: Aleksandry Wiśniewskiej mieszkanki Warszawy i białczanek Barbary Łeczyckiej i Aliny Dębskiej – pomysłodawczyń całej akcji i „dobrych duchów” przedsięwzięcia.

Dziękujemy wójtowi Gminy Siedlce i GOK Siedlce za umożliwianie funkcjonowania grupie śpiewaczej Białki na co dzień, w dobrych warunkach przez 8 lat istnienia grupy.

Dziękujemy mieszkańcom Białk, naszym krewnym i znajomym za liczne kibicowanie i wsparcie. Krytykującym zaś za cenne uwagi, które są motywem do uważniejszego spojrzenia na siebie. Nieobecnym, którzy być z nami powinni, też dziękujemy za wiedzę o tym, na kogo możemy liczyć.

Wszystkim… raz jeszcze… za wszystko… DZIĘKUJEMY!!!

i zabieramy się do pracy nad organizacją wyjazdu do La Scali 🙂

Może Cię zainteresować także:

LEAVE A COMMENT